Активіст — дружині Луценка: Ірочка, а в чому ви професійно розбираєтесь, крім як генпрокурора виводити з запою?

Зараз про те що ляпнув Розенко, про «непрофесіоналізм» і «маячню», яку сказав спеціаліст МВФ про українську пенсійну систему.

Про професіоналізм Розенко, я промовчу. Але, те, що прокоментувала «професіонал» Ірина Луценко, стає тою самою маячнею, тільки від коментаря. Ірочка, а в чому ви професійно розбираєтесь, крім як президента в дупу цілувати, і генпрокурора виводити з запою?
Спеціально нарив Ірочкину біографію. 1988-1991- інженер програміст, 1991-1994- ведучий спеціаліст ровенського облісполкому, 1994-1998 зам.нач відділку рівненського трріторіального відділку антимонопольного комітету, 2004-2005- начальник відділку ГО НАСК «Оранта», далі, посади в «украиские новейшие телекомуникации» ну и… Депутат ВР. 
Ви чули про останню контору, в якій пані Луценко (зі слів пана Луценко) заробила минулого року 500 000 гривень? А вона є. В Гатному. Це по- суті, невеличкий провайдер.
Але питання ні в тому. Все більше і більше я впевнений, всі, які ідуть у владу, спочатку повинні проходити тест на IQ. Інакше якесь Розенко, буде ляпати, а якась Луценко коментувати. А в тей час, той спеціаліст з МВФ сидить і думає, чому це він накий непрофесіонал дає гроші професіоналам, а професіонали, все що можуть, то ті гроші спустити в трубу. Тихенько без «маячні».
Як казав колись кремлівський клоун Задорнов, «…Тупые…»

Andrey Kochukov
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *