Збірна Бразилії стала чемпіоном Копа Америка

“Пентакампеони” завоювали дев’ятий трофей.

У Ріо-де-Жанейро на стадіоні “Маракана” відбувся фінал Копа Америка, в якому зустрілися збірні Бразилії та Перу, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Бразильці повели в рахунку на 15-й хвилині після голу Евертона. перед перервою Хосе Паоло Герреро реалізував пенальті і зрівняв рахунок. Але бразильці також встигли забити і знову вийти вперед після того, як Габріел Жезус відзначився блискучим голом.

У другому таймі Бразилія залишилася в меншості, тому що Жезус отримав другу жовту картку. Перебудувавшись, “пентакампеоне” оборонялися і тримали м’яч в центрі поля, намагаючись і атакувати. Одна з атак принесла для Бразилії пенальті, який заробив Евертон. Реалізував “точку” на 90-й хвилині Рішарлісон.

Як, підсумок 3:1 – перемога бразильців, які завоювали дев’ятий в історії трофей Копа Америка!

Гол Садіо Мане вивів збірну Сенегалу в чвертьфінал Кубка Африканських Націй.

Збірна України з пляжного футболу зробила мегакамбек в Євролізі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.