Прокуратура судиться з екс-ректором Мельником через привласнене майно академії

Прокуратура оскаржила вирок Бородянського райсуду Київської області, який виправдав екс-ректора Нацакадемії державної податкової служби Петра Мельника у справі про незаконний продаж майна навчального закладу його дружині.

Відповідну скаргу взяв до розгляду Апеляційний суд Київської області, пише «Главком«.

Як зазначається, суд попередньої інстанції визнав невинним Мельника, мотивуючи тим, що майно було передано іншій особі все ж на небезоплатній основі й всі гроші пішли на потреби академії.

Йдеться про відчуженя протягом 2007-2008 років магазину та кафетерію академії площею півтисячі квадратних метрів в Ірпені, санаторію «Сосновий бір» у Ворзелі, будівель у Кам’янці-Подільському на 1 тисячу квадратів, та нежилих, господарсько-побутових будівель у Сімферополі, метражем 2,5 тисячі кв. м.

Майно викупила приватна «Міжрегіональна фінансово-юридична академія», яка належить дружині екс-ректора Тетяні Мельник. Після чого вона вирішила заробити, здаючи в оренду приміщення тій же податковій академії.

За даними прокуратури, Мельник продав майно за заниженою вартістю без погодження із Фондом держмайна. Зокрема, магазин та кафетерій за ринковою ціною можна було продати утричі дорожче, однак колишній чиновник продав за 1 млн грн.

Мельник своєї провини не визнає.