Динамо впевнено обіграло Десну перед зустріччю з Челсі: відео голів та огляд матчу УПЛ

Київське “Динамо” відправляється готуватися до матчу 1/8 фіналу Ліги Європи-2018/19 з “Челсі” у чудовому гуморі: кияни у рамках 20-го туру УПЛ-2018/19 переграли чернігівську “Десну” з рахунком 2:1.

На голи Томаша Кендзьори та Віталія Буяльського господарі відповіли точним ударом Євгена Картушова, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Кияни володіли перевагою протягом усього ігрового часу і цілком логічно матеріалізували її у голи. Підопічні Олександра Хацкевича трохи змазали кінець поєдинку, проте, пропустивши, змогли уперше у нинішньому чемпіонаті Прем’єр-ліги втримати перемогу.

Таким чином, “Динамо” набрало вже 44 очки і наблизилося до “Шахтаря”. “Гірники” ввечері у суботу 2 березня на виїзді гратимуть проти “Чорноморця” і мають нагоду зберегти перевагу у сім залікових балів, яка була напередодні старту 20-го туру.

Єдиний негатив для київського клубу – жахлива травма, яку зазнав нападник Фран Соль – на 45-й хвилині зустрічі він після єдиноборства з Максимом Імерековим невдало впав та пошкодив плечовий суглоб. Поки що невідомо, який характер пошкодження у іспанця, проте сам епізод виглядав моторошно – Франциск корчився від болю, не стримуючи емоцій. Його одразу замінили та винесли з поля, а згодом він залишив стадіон під наглядом членів бригади швидкої.

Варто відзначити, що гравці “Десни” справді діяли занадто жорстко – це вилилося у декілька жовтих карток, які показав Ярослав Козак. Так, на 79-й хвилині Михайло Сергійчук не став прибирати ногу після того, як у нього був вихід сам-на-сам та травмував Дениса Бойка. Втім, того так і не замінили і воротар дограв матч.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.